Piegāde
Apmaksa
Garantija
Kontaktinformācija
Profils

Vacuum cleaner STANLEY SXVC30XTDE Black, Stainless steel, Yellow 1600 W

€ 91.49
Ātrāk saņemt: 19 - 21 Oktobris — Saņemt veikalā Rigā; piegāde no 2.49 €
Preču saņemšanas veids un laiks
Saņemt veikalā Rigā
19 - 21 Oktobris
0.00
Venipak pakomāts / Pickup punkts
20 - 22 Oktobris
2.49
Unisend pakomāti
21 - 23 Oktobris
2.49
Omniva
20 - 22 Oktobris
2.99
Latvijas Pasts pakomāti un pasta nodaļas
21 - 23 Oktobris
3.49
DPD
20 - 22 Oktobris
4.49
Unisend kurjera piegāde
21 - 23 Oktobris
8.49
Piegāde ar kurjeru Rīgā
20 - 22 Oktobris
9.99
Venipak kurjers
20 - 22 Oktobris
10.99
Express Pasts kurjera piegāde Latvijā
21 - 23 Oktobris
14.49
Veikala kods   544837
Ražotaja kods   SXVC30XTDE
EAN   8016287516952

Features
Cleaning typeDry&wet
Product colourBlack, Stainless steel, Yellow
Dust blowerY
Power
Power sourceAC
AC input voltage220-240 V
Input power1600 W
AC input frequency50 - 60 Hz
Weight & dimensions
Weight9.6 kg
Performance
Vacuum19 kPa
Cable length5 m
Airflow36.5 l/s
Noise level73.6 dB


Specifikācijas
Slotted nozzleYes
Wet/dry floor nozzleYes
Bag includedYes
Suction pipeYes
Hose includedYes
Cleaning typeDry&wet
Product colourBlack, Stainless steel, Yellow
Dust blowerYes
FilterYes
Number of wheels4 wheel(s)
Tank capacity30 L
Papildu preces dati (22)
Kategorija   Electric tools
Garantija   F012M
Svars   12000 g
Tilpuma svars   26571 g
Garums   440 mm
Platums   610 mm
Augstums   495 mm
Visi tehniskie parametri

Features

Slotted nozzle   Yes
Wet/dry floor nozzle   Yes
Bag included   Yes
Suction pipe   Yes
Hose included   Yes
Cleaning type   Dry&wet
Product colour   Black, Stainless steel, Yellow
Dust blower   Yes
Filter   Yes
Number of wheels   4 wheel(s)
Tank capacity   30 L

Power

Power source   AC
AC input frequency   50 - 60 Hz
AC input voltage   220-240 V
Input power   1600 W

Weight & dimensions

Hose length   2 m
Weight   9.6 kg

Performance

Noise level   73.6 dB
Cable length   2.5 m
Vacuum   19 kPa
Airflow   36.5 l/s

Safety warning

Warnings   Be careful during use and maintenance to avoid contact with harmful substances., The device may emit harmful substances. Use appropriate protective equipment., The product requires special disposal. Do not dispose of in the regular waste bin.
Dokumenti un instrukcijas (6)
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
Cena spēkā pasūtot 15.10.26
Preču cenā neietilpst piegādes izmaksas
Informācija par piegādes izmaksām pieejama šeit
Nepalaid garām
Par kompāniju
SIA "PROLINE BALTIC"
Reģistrācijas numurs: 40103221784
Juridiska adrese: Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Veikala adrese:Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 20021400

Banka:
LV49HABA0551025509941
HABALV22, AS Swedbank

LV28RIKO0002013301531
RIKOLV2X, AS Luminor Banka
Darba laiks
Pirm - Piek: 9.00-18.00
Sestdiena,Svētdiena: Slēgts
partneri
Salidzini.lv logotipsRokas pulksteņi, Galda spēles, Apgaismojums, Lego, In-Ear Austiņas, Pulētāji, Samsung, Ceļojumu somas
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Ceno.lv priceinfo.lv