Piegāde
Apmaksa
Garantija
Kontaktinformācija
Profils

NATEC RHINO GO enclosure USB 3.0 for 2.5'' SATA HDD/SSD, black Aluminum

€ 10.49
Ātrāk saņemt: 19 - 21 Oktobris — Saņemt veikalā Rigā; piegāde no 2.49 €
Preču saņemšanas veids un laiks
Saņemt veikalā Rigā
19 - 21 Oktobris
0.00
Venipak pakomāts / Pickup punkts
20 - 22 Oktobris
2.49
Unisend pakomāti
21 - 23 Oktobris
2.49
Omniva
20 - 22 Oktobris
2.99
Latvijas Pasts pakomāti un pasta nodaļas
21 - 23 Oktobris
3.49
DPD
20 - 22 Oktobris
4.49
Venipak kurjers
20 - 22 Oktobris
5.99
Unisend kurjera piegāde
21 - 23 Oktobris
5.99
Piegāde ar kurjeru Rīgā
20 - 22 Oktobris
9.99
Express Pasts kurjera piegāde Latvijā
21 - 23 Oktobris
14.49
Veikala kods   547663
Ražotaja kods   NKZ-0941
EAN   5901969407761

Design
Product typeHDD enclosure
Product colourBlack
MaterialAluminium
System requirements
Windows operating systems supportedY
Performance
Data transfer rate6 Gbit/s
Storage
Storage drive size2.5"
Supported storage drive heights9.5 mm
Number of storage drives supported1
Maximum storage capacity4 TB
Supported storage drive interfacesSerial ATA
Ports & interfaces
USB version3.0 (3.1 Gen 1)
USB connectivityY


Specifikācijas
Datu uzglabāšanas līdzekļi
Uzglabāšanas diskdziņa izmērs: 2.5"
Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: Serial ATA II, Serial ATA III
Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits: 1
Atbalstītie glabāšanas disku augstumi: 9.5 mm
Maksimālā uzglabāšanas ietilpība: 2 TB
Savienojamība
USB savienojamība: Jā
USB savienotājs: Micro-USB
USB versija: 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Dizains
Produkta krāsa: Melns
Produkta veids: HDD/SSD korpuss
Materiāls: Alumīnijs
LED indikatori: Jā
Darbības rādītāji
Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s
Plug and Play: Jā
Enerģijas pārvaldība
Barošanas avota veids: USB
Sistēmas prasības
Linux operētājsistēma atbalstīta: Jā
Atbalstītās Windows operētājsistēmas: Windows 10,Windows 10 x64,Windows 2000,Windows 7,Windows 7 x64,Windows 8,Windows 8 x64,Windows Vista,Windows Vista x64,Windows XP
Svars&dimensijas
Platums: 78 mm
Dziļums: 130 mm
Augstums: 12,3 mm
Papildu preces dati (12)
Kategorija   Drives and accessories
Garantija   G024M
Svars   195 g
Tilpuma svars   218 g
Garums   45 mm
Platums   180 mm
Augstums   135 mm
Plānotais daudzums   120
Plānotā pieejamība   2026-10-19
Visi tehniskie parametri

Design

Product colour   Black
Material   Aluminium
Product type   HDD enclosure

System requirements

Windows operating systems supported   Yes

Performance

Data transfer rate   6 Gbit/s

Storage

Maximum storage capacity   4 TB
Supported storage drive interfaces   Serial ATA
Number of storage drives supported   1
Supported storage drive heights   9.5 mm
Storage drive size   2.5"

Ports & interfaces

USB connectivity   Yes
USB version   3.0 (3.1 Gen 1)
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
Cena spēkā pasūtot 15.10.26
Preču cenā neietilpst piegādes izmaksas
Informācija par piegādes izmaksām pieejama šeit
Nepalaid garām
Par kompāniju
SIA "PROLINE BALTIC"
Reģistrācijas numurs: 40103221784
Juridiska adrese: Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Veikala adrese:Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 20021400

Banka:
LV49HABA0551025509941
HABALV22, AS Swedbank

LV28RIKO0002013301531
RIKOLV2X, AS Luminor Banka
Darba laiks
Pirm - Piek: 9.00-18.00
Sestdiena,Svētdiena: Slēgts
partneri
Salidzini.lv logotipsRokas pulksteņi, Galda spēles, Apgaismojums, Lego, In-Ear Austiņas, Pulētāji, Samsung, Ceļojumu somas
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Ceno.lv priceinfo.lv