Piegāde
Apmaksa
Garantija
Kontaktinformācija
Profils

NATEC HDD ENCLOSURE RHINO GO (USB 3.0, 2.5", RED)

€ 10.49
Ātrāk saņemt: 15 - 17 Oktobris — Saņemt veikalā Rigā; piegāde no 2.49 €
Preču saņemšanas veids un laiks
Saņemt veikalā Rigā
15 - 17 Oktobris
0.00
Venipak pakomāts / Pickup punkts
16 - 18 Oktobris
2.49
Unisend pakomāti
19 - 21 Oktobris
2.49
Omniva
16 - 18 Oktobris
2.99
Latvijas Pasts pakomāti un pasta nodaļas
19 - 21 Oktobris
3.49
DPD
16 - 18 Oktobris
4.49
Venipak kurjers
16 - 18 Oktobris
5.99
Unisend kurjera piegāde
19 - 21 Oktobris
5.99
Piegāde ar kurjeru Rīgā
16 - 18 Oktobris
9.99
Express Pasts kurjera piegāde Latvijā
19 - 21 Oktobris
14.49
Veikala kods   547665
Ražotaja kods   NKZ-1279
EAN   5901969412505

Design
Product typeHDD enclosure
Product colourRed
MaterialAluminium
System requirements
Windows operating systems supportedY
Performance
Data transfer rate6 Gbit/s
Storage
Storage drive size2.5"
Maximum storage capacity4 TB
Supported storage drive heights9.5 mm
Number of storage drives supported1
Supported storage drive interfacesSerial ATA
Ports & interfaces
USB connectivityY
USB version3.0 (3.1 Gen 1)


Specifikācijas
Datu uzglabāšanas līdzekļi
Uzglabāšanas diskdziņa izmērs: 2.5"
Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: Serial ATA III
Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits: 1
Maksimālā uzglabāšanas ietilpība: 2 TB
Savienojamība
USB savienojamība: Jā
USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB savienotājs: Micro-USB
Dizains
Produkta veids: HDD/SSD korpuss
Materiāls: Alumīnijs
Produkta krāsa: Sarkans
LED indikatori: Jā
Darbības rādītāji
Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s
Plug and Play: Jā
Enerģijas pārvaldība
Barošanas avota veids: USB
Sistēmas prasības
Atbalstītās mobilās operētājsistēmas: Jā
Atbalstītās Windows operētājsistēmas: Windows 10,Windows 10 x64,Windows 2000,Windows 7,Windows 7 x64,Windows 8,Windows 8 x64,Windows Vista,Windows Vista x64,Windows XP
Svars&dimensijas
Platums: 78 mm
Dziļums: 130 mm
Augstums: 12,3 mm
Iepakojuma saturs
Iepakojuma tips: Kaste
Papildu preces dati (12)
Kategorija   Drives and accessories
Garantija   G024M
Svars   190 g
Tilpuma svars   194 g
Garums   40 mm
Platums   180 mm
Augstums   135 mm
Visi tehniskie parametri

Design

Material   Aluminium
Product colour   Red
Product type   HDD enclosure

System requirements

Windows operating systems supported   Yes

Performance

Data transfer rate   6 Gbit/s

Storage

Supported storage drive interfaces   Serial ATA
Storage drive size   2.5"
Supported storage drive heights   9.5 mm
Number of storage drives supported   1
Maximum storage capacity   4 TB

Ports & interfaces

USB version   3.0 (3.1 Gen 1)
USB connectivity   Yes
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
Cena spēkā pasūtot 13.10.26
Preču cenā neietilpst piegādes izmaksas
Informācija par piegādes izmaksām pieejama šeit
Nepalaid garām
Par kompāniju
SIA "PROLINE BALTIC"
Reģistrācijas numurs: 40103221784
Juridiska adrese: Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Veikala adrese:Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 20021400

Banka:
LV49HABA0551025509941
HABALV22, AS Swedbank

LV28RIKO0002013301531
RIKOLV2X, AS Luminor Banka
Darba laiks
Pirm - Piek: 9.00-18.00
Sestdiena,Svētdiena: Slēgts
partneri
Salidzini.lv logotipsRokas pulksteņi, Galda spēles, Apgaismojums, Lego, In-Ear Austiņas, Pulētāji, Samsung, Ceļojumu somas
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Ceno.lv priceinfo.lv