Piegāde
Apmaksa
Garantija
Kontaktinformācija
Profils

NATEC CASE HDD RHINO GO (USB 3.0, 2.5", BLUE)

€ 10.49
Ātrāk saņemt: Rīt līdz 18:00 — Saņemt veikalā Rigā; piegāde no 2.49 €
Preču saņemšanas veids un laiks
Saņemt veikalā Rigā
Rīt līdz 18:00
0.00
Venipak pakomāts / Pickup punkts
09 - 11 Oktobris
2.49
Unisend pakomāti
12 - 14 Oktobris
2.49
Omniva
09 - 11 Oktobris
2.99
Latvijas Pasts pakomāti un pasta nodaļas
12 - 14 Oktobris
3.49
DPD
09 - 11 Oktobris
4.49
Venipak kurjers
09 - 11 Oktobris
5.99
Unisend kurjera piegāde
12 - 14 Oktobris
5.99
Piegāde ar kurjeru Rīgā
09 - 11 Oktobris
9.99
Express Pasts kurjera piegāde Latvijā
12 - 14 Oktobris
14.49
Veikala kods   547666
Ražotaja kods   NKZ-1280
EAN   5901969412512

Design
Product typeHDD enclosure
Product colourBlue
MaterialAluminium
System requirements
Windows operating systems supportedY
Performance
Data transfer rate6 Gbit/s
Storage
Supported storage drive heights9.5 mm
Storage drive size2.5"
Number of storage drives supported1
Maximum storage capacity4 TB
Supported storage drive interfacesSerial ATA
Ports & interfaces
USB connectivityY
USB version3.0 (3.1 Gen 1)


Specifikācijas
Datu uzglabāšanas līdzekļi
Uzglabāšanas diskdziņa izmērs: 2.5"
Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: Serial ATA III
Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits: 1
Maksimālā uzglabāšanas ietilpība: 2 TB
Savienojamība
USB savienojamība: Jā
USB savienotājs: Micro-USB
USB versija: 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Dizains
Produkta veids: HDD/SSD korpuss
Materiāls: Alumīnijs
Produkta krāsa: Zils
LED indikatori: Jā
Darbības rādītāji
Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s
Plug and Play: Jā
Enerģijas pārvaldība
Barošanas avota veids: USB
Sistēmas prasības
Atbalstītās mobilās operētājsistēmas: Jā
Atbalstītās Windows operētājsistēmas: Windows 10,Windows 10 x64,Windows 2000,Windows 7,Windows 7 x64,Windows 8,Windows 8 x64,Windows Vista,Windows Vista x64,Windows XP
Svars&dimensijas
Platums: 78 mm
Dziļums: 130 mm
Augstums: 12,3 mm
Iepakojuma saturs
Iepakojuma tips: Kaste
Papildu preces dati (12)
Kategorija   Drives and accessories
Garantija   G024M
Svars   190 g
Tilpuma svars   205 g
Garums   43 mm
Platums   133 mm
Augstums   180 mm
Visi tehniskie parametri

Design

Product colour   Blue
Material   Aluminium
Product type   HDD enclosure

System requirements

Windows operating systems supported   Yes

Performance

Data transfer rate   6 Gbit/s

Storage

Supported storage drive interfaces   Serial ATA
Storage drive size   2.5"
Supported storage drive heights   9.5 mm
Maximum storage capacity   4 TB
Number of storage drives supported   1

Ports & interfaces

USB version   3.0 (3.1 Gen 1)
USB connectivity   Yes
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
Cena spēkā pasūtot 07.10.26
Preču cenā neietilpst piegādes izmaksas
Informācija par piegādes izmaksām pieejama šeit
Nepalaid garām
Par kompāniju
SIA "PROLINE BALTIC"
Reģistrācijas numurs: 40103221784
Juridiska adrese: Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Veikala adrese:Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 20021400

Banka:
LV49HABA0551025509941
HABALV22, AS Swedbank

LV28RIKO0002013301531
RIKOLV2X, AS Luminor Banka
Darba laiks
Pirm - Piek: 9.00-18.00
Sestdiena,Svētdiena: Slēgts
partneri
Salidzini.lv logotipsRokas pulksteņi, Galda spēles, Apgaismojums, Lego, In-Ear Austiņas, Pulētāji, Samsung, Ceļojumu somas
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Ceno.lv priceinfo.lv