Piegāde
Apmaksa
Garantija
Kontaktinformācija
Profils

Royal Canin Active Life Outdoor cats dry food 4 kg Adult Poultry

€ 36.97
Ātrāk saņemt: 15 - 17 Oktobris — Saņemt veikalā Rigā; piegāde no 2.49 €
Preču saņemšanas veids un laiks
Saņemt veikalā Rigā
15 - 17 Oktobris
0.00
Venipak pakomāts / Pickup punkts
16 - 18 Oktobris
2.49
Unisend pakomāti
19 - 21 Oktobris
2.49
Omniva
16 - 18 Oktobris
2.99
Latvijas Pasts pakomāti un pasta nodaļas
19 - 21 Oktobris
3.49
DPD
16 - 18 Oktobris
4.49
Venipak kurjers
16 - 18 Oktobris
6.49
Unisend kurjera piegāde
19 - 21 Oktobris
6.49
Piegāde ar kurjeru Rīgā
16 - 18 Oktobris
9.99
Express Pasts kurjera piegāde Latvijā
19 - 21 Oktobris
14.49
Veikala kods   548471
Ražotaja kods  
EAN   3182550707381

Features
Pet life stageAdult
Pet food flavorPoultry
Includes vitaminsVitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B3, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B12, Vitamin B9 (folic acid), Vitamin A, Vitamin B6, Vitamin B5, Vitamin B2, Vitamin E
Antioxidants includedY
Weight4 kg
Health effectsGeneral health, Hip & joint
Pet specific needsActive
Cat breedAny breed
Packaging content
Quantity1
Nutrition facts
Biotin content1980 μg/kg
Vitamin A content23000 IU/kg
Copper content15 mg/kg
Zinc content185 mg/kg
Iron content133 mg/kg
Calcium1.11%
Vitamin E content600 mg/kg
Pantothenic acid (vitamin B5) content62.7 mg/kg
Magnesium content0.08%
Vitamin D3 content1100 IU/kg
Niacin (vitamin B3) content208.7 mg/kg
Taurine content2000 mg/kg
Vitamin B6 content30.9 mg/kg
Thiamine (vitamin B1) content18.7 mg/kg
Crude ash7.1%
Folic acid (vitamin B9) content5 mg/kg
Vitamin C content300 mg/kg
Fat content20%
Crude fibres1.2%
Protein30%
Riboflavin (vitamin B2) content67.4 mg/kg
Potassium content0.8%
Phosphorus1.05%
Sodium0.6%
Metabolisable Energy (ME)4215 kcal/kg
Selenium content0.32 mg/kg


Specifikācijas
Product categoryDry food
Main flavorChicken
Age of the petAdult
Additional featuresEnhanced activity
SeriesROYAL CANIN Feline Health Nutrition
CategoryFor cat
Weight range2 kg - 4,9 kg
Package typeSack
Antioxidants includedYes
Pet life stageMature
Health effectsGeneral health, Hip & joint
Cat breedAny breed
Weight4 kg
Includes vitaminsVitamin A, Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B3, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B9 (folic acid), Vitamin B12, Vitamin B2, Vitamin E, Vitamin B6, Vitamin B5
Pet food flavorPoultry
Pet specific needsActive
Papildu preces dati (44)
Kategorija   For cat
Garantija   B000M
Svars   4074 g
Tilpuma svars   1785 g
Garums   120 mm
Platums   240 mm
Augstums   310 mm
Plānotais daudzums   61
Plānotā pieejamība   2026-11-13
Derīguma termiņš   2028-01-01
Visi tehniskie parametri

Features

Product category   Dry food
Main flavor   Chicken
Age of the pet   Adult
Additional features   Enhanced activity
Series   ROYAL CANIN Feline Health Nutrition
Category   For cat
Weight range   2 kg - 4,9 kg
Package type   Sack
Antioxidants included   Yes
Pet life stage   Mature
Health effects   General health, Hip & joint
Cat breed   Any breed
Weight   4 kg
Includes vitamins   Vitamin A, Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B3, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B9 (folic acid), Vitamin B12, Vitamin B2, Vitamin E, Vitamin B6, Vitamin B5
Pet food flavor   Poultry
Pet specific needs   Active

Packaging content

Quantity   1

Safety warning

Warnings   Provide fresh water for drinking., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place.

Nutrition facts

Vitamin E content   600 mg/kg
Niacin (vitamin B3) content   208.7 mg/kg
Calcium   1.11%
Vitamin A content   23000 IU/kg
Biotin content   1980 μg/kg
Iron content   133 mg/kg
Zinc content   185 mg/kg
Sodium   0.6%
Metabolisable Energy (ME)   4215 kcal/kg
Thiamine (vitamin B1) content   18.7 mg/kg
Crude ash   7.1%
Vitamin C content   300 mg/kg
Protein   30%
Vitamin D3 content   1100 IU/kg
Folic acid (vitamin B9) content   5 mg/kg
Copper content   15 mg/kg
Taurine content   2000 mg/kg
Riboflavin (vitamin B2) content   67.4 mg/kg
Magnesium content   0.08%
Potassium content   0.8%
Fat content   20%
Vitamin B6 content   30.9 mg/kg
Phosphorus   1.05%
Selenium content   0.32 mg/kg
Pantothenic acid (vitamin B5) content   62.7 mg/kg
Crude fibres   1.2%
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
Cena spēkā pasūtot 13.10.26
Preču cenā neietilpst piegādes izmaksas
Informācija par piegādes izmaksām pieejama šeit
Nepalaid garām
Par kompāniju
SIA "PROLINE BALTIC"
Reģistrācijas numurs: 40103221784
Juridiska adrese: Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Veikala adrese:Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 20021400

Banka:
LV49HABA0551025509941
HABALV22, AS Swedbank

LV28RIKO0002013301531
RIKOLV2X, AS Luminor Banka
Darba laiks
Pirm - Piek: 9.00-18.00
Sestdiena,Svētdiena: Slēgts
partneri
Salidzini.lv logotipsRokas pulksteņi, Galda spēles, Apgaismojums, Lego, In-Ear Austiņas, Pulētāji, Samsung, Ceļojumu somas
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Ceno.lv priceinfo.lv