Piegāde
Apmaksa
Garantija
Kontaktinformācija
Profils

Royal Canin Urinary Care dry cat food 4 kg

€ 43.97
Ātrāk saņemt: 19 - 21 Oktobris — Saņemt veikalā Rigā; piegāde no 2.49 €
Preču saņemšanas veids un laiks
Saņemt veikalā Rigā
19 - 21 Oktobris
0.00
Venipak pakomāts / Pickup punkts
20 - 22 Oktobris
2.49
Unisend pakomāti
21 - 23 Oktobris
2.49
Omniva
20 - 22 Oktobris
2.99
Latvijas Pasts pakomāti un pasta nodaļas
21 - 23 Oktobris
3.49
DPD
20 - 22 Oktobris
4.49
Venipak kurjers
20 - 22 Oktobris
6.49
Unisend kurjera piegāde
21 - 23 Oktobris
6.49
Piegāde ar kurjeru Rīgā
20 - 22 Oktobris
9.99
Express Pasts kurjera piegāde Latvijā
21 - 23 Oktobris
14.49
Veikala kods   548480
Ražotaja kods  
EAN   3182550842952

Features
Pet food compositionDehydrated poultry protein, maize, vegetable protein isolate, rice, wheat, animal fats, vegetable fibres, maize gluten, hydrolysed animal proteins, maize flour, minerals, beet pulp, yeasts and parts thereof, soya oil, fish oil, marigold extract (source of lutein)
Weight4 kg
Antioxidants includedY
Includes vitaminsVitamin B2, Vitamin E, Vitamin A, Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B3, Vitamin B9 (folic acid), Vitamin B6, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B12, Vitamin B5
Pet life stageAdult
Cat breedAny breed
Pet specific needsUrinary tract control
Pet food flavorPoultry
Packaging content
Quantity1
Nutrition facts
Iodine content4.1 mg/kg
Copper content15 mg/kg
Manganese content63 mg/kg
Vitamin A content22000 IU/kg
Protein33%
Iron content125 mg/kg
Fat content13%
Zinc content181 mg/kg
Calcium0.9%
Selenium content0.25 mg/kg
Vitamin B6 content38.2 mg/kg
Crude ash6.6%
Vitamin E content600 mg/kg
Vitamin B12 content130 μg/kg
Crude fibres5%
Magnesium content0.07%
Vitamin D3 content700 IU/kg
Folic acid (vitamin B9) content11.3 mg/kg
Phosphorus0.74%
Sodium0.7%
Metabolisable Energy (ME)3759 kcal/kg
Niacin (vitamin B3) content136.5 mg/kg
Potassium content0.7%
Biotin content2940 μg/kg
Thiamine (vitamin B1) content12.2 mg/kg
Vitamin C content300 mg/kg
Riboflavin (vitamin B2) content44.1 mg/kg
Taurine content2400 mg/kg
Pantothenic acid (vitamin B5) content49.9 mg/kg


Specifikācijas
Weight range2 kg - 4,9 kg
Main flavorChicken
CategoryFor cat
SeriesROYAL CANIN Feline Care Nutrition
Age of the petAdult
Product categoryDry food
Antioxidants includedYes
Includes vitaminsVitamin B12, Vitamin A, Vitamin B9 (folic acid), Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B3, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B5, Vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin E
Additional featuresSick urinary tract
Weight4 kg
Pet food flavorPoultry
Package typeSack
Cat breedAny breed
Pet specific needsUrinary tract control
Pet life stageMature
Papildu preces dati (46)
Kategorija   For cat
Garantija   B000M
Svars   4100 g
Tilpuma svars   2205 g
Garums   150 mm
Platums   245 mm
Augstums   300 mm
Plānotais daudzums   20
Plānotā pieejamība   2026-11-13
Derīguma termiņš   2027-10-01
Visi tehniskie parametri

Features

Weight range   2 kg - 4,9 kg
Main flavor   Chicken
Category   For cat
Series   ROYAL CANIN Feline Care Nutrition
Age of the pet   Adult
Product category   Dry food
Antioxidants included   Yes
Includes vitamins   Vitamin B12, Vitamin A, Vitamin B9 (folic acid), Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B3, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B5, Vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin E
Additional features   Sick urinary tract
Weight   4 kg
Pet food flavor   Poultry
Package type   Sack
Cat breed   Any breed
Pet specific needs   Urinary tract control
Pet life stage   Mature

Packaging content

Quantity   1

Safety warning

Warnings   Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place.

Nutrition facts

Potassium content   0.7%
Thiamine (vitamin B1) content   12.2 mg/kg
Crude fibres   5%
Magnesium content   0.07%
Vitamin C content   300 mg/kg
Crude ash   6.6%
Riboflavin (vitamin B2) content   44.1 mg/kg
Fat content   13%
Vitamin A content   22000 IU/kg
Taurine content   2400 mg/kg
Pantothenic acid (vitamin B5) content   49.9 mg/kg
Selenium content   0.25 mg/kg
Niacin (vitamin B3) content   136.5 mg/kg
Phosphorus   0.74%
Zinc content   181 mg/kg
Vitamin E content   600 mg/kg
Biotin content   2940 μg/kg
Vitamin B6 content   38.2 mg/kg
Calcium   0.9%
Iodine content   4.1 mg/kg
Manganese content   63 mg/kg
Metabolisable Energy (ME)   3759 kcal/kg
Vitamin D3 content   700 IU/kg
Folic acid (vitamin B9) content   11.3 mg/kg
Protein   33%
Vitamin B12 content   130 μg/kg
Copper content   15 mg/kg
Iron content   125 mg/kg
Sodium   0.7%
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
Cena spēkā pasūtot 15.10.26
Preču cenā neietilpst piegādes izmaksas
Informācija par piegādes izmaksām pieejama šeit
Nepalaid garām
Par kompāniju
SIA "PROLINE BALTIC"
Reģistrācijas numurs: 40103221784
Juridiska adrese: Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Veikala adrese:Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 20021400

Banka:
LV49HABA0551025509941
HABALV22, AS Swedbank

LV28RIKO0002013301531
RIKOLV2X, AS Luminor Banka
Darba laiks
Pirm - Piek: 9.00-18.00
Sestdiena,Svētdiena: Slēgts
partneri
Salidzini.lv logotipsRokas pulksteņi, Galda spēles, Apgaismojums, Lego, In-Ear Austiņas, Pulētāji, Samsung, Ceļojumu somas
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Ceno.lv priceinfo.lv