Piegāde
Apmaksa
Garantija
Kontaktinformācija
Profils

Royal Canin Oral Care dry cat food 1.5 kg

€ 20.49
Ātrāk saņemt: Rīt līdz 18:00 — Saņemt veikalā Rigā; piegāde no 2.49 €
Preču saņemšanas veids un laiks
Saņemt veikalā Rigā
Rīt līdz 18:00
0.00
Venipak pakomāts / Pickup punkts
09 - 11 Oktobris
2.49
Unisend pakomāti
12 - 14 Oktobris
2.49
Omniva
09 - 11 Oktobris
2.99
Latvijas Pasts pakomāti un pasta nodaļas
12 - 14 Oktobris
3.49
DPD
09 - 11 Oktobris
4.49
Venipak kurjers
09 - 11 Oktobris
5.99
Unisend kurjera piegāde
12 - 14 Oktobris
5.99
Piegāde ar kurjeru Rīgā
09 - 11 Oktobris
9.99
Express Pasts kurjera piegāde Latvijā
12 - 14 Oktobris
14.49
Veikala kods   548482
Ražotaja kods  
EAN   3182550717182

Features
Includes vitaminsVitamin A, Vitamin B9 (folic acid), Vitamin B6, Vitamin C, Vitamin B3, Vitamin B2, Vitamin E, Vitamin B5, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B12
Pet life stageAdult
Pet specific needsTeeth
Weight1.5 kg
Nutrition facts
Vitamin A content26000 IU/kg
Calcium1.1%
Choline chloride content (per 100 g)300 mg
Biotin content4120 μg/kg
Folic acid (vitamin B9) content17 mg/kg
Pantothenic acid (vitamin B5) content57.4 mg/kg
Iodine content4 mg/kg
Manganese content58 mg/kg
Zinc content173 mg/kg
Vitamin B12 content130 μg/kg
Copper content15 mg/kg
Phosphorus0.95%
Iron content123 mg/kg
Vitamin B6 content51.4 mg/kg
Magnesium content0.07%
Sodium0.6%
Vitamin E content600 mg/kg
Vitamin D3 content700 IU/kg
Taurine content1800 mg/kg
Vitamin C content300 mg/kg
Crude ash7%
Potassium content0.7%
Niacin (vitamin B3) content140.5 mg/kg
Selenium content0.29 mg/kg
Riboflavin (vitamin B2) content45.4 mg/kg
Fat content15%
Crude fibres5.4%
Thiamine (vitamin B1) content12.6 mg/kg
Protein30%


Specifikācijas
Weight range1 kg - 1,9 kg
Age of the petAdult
CategoryFor cat
Main flavorChicken
Product categoryDry food
SeriesROYAL CANIN Care Nutrition
Additional featuresDental
Includes vitaminsVitamin C, Vitamin B3, Vitamin A, Vitamin B6, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B2, Vitamin E, Vitamin B5, Vitamin B9 (folic acid), Vitamin B12
Weight1.5 kg
Pet life stageMature
Pet specific needsTeeth
Package typeSack
Papildu preces dati (42)
Kategorija   For cat
Garantija   B000M
Svars   1500 g
Tilpuma svars   1307 g
Garums   290 mm
Platums   110 mm
Augstums   205 mm
Derīguma termiņš   2028-01-01
Visi tehniskie parametri

Features

Weight range   1 kg - 1,9 kg
Age of the pet   Adult
Category   For cat
Main flavor   Chicken
Product category   Dry food
Series   ROYAL CANIN Care Nutrition
Additional features   Dental
Includes vitamins   Vitamin C, Vitamin B3, Vitamin A, Vitamin B6, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B2, Vitamin E, Vitamin B5, Vitamin B9 (folic acid), Vitamin B12
Weight   1.5 kg
Pet life stage   Mature
Pet specific needs   Teeth
Package type   Sack

Safety warning

Warnings   Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking.

Nutrition facts

Zinc content   173 mg/kg
Vitamin B6 content   51.4 mg/kg
Protein   30%
Vitamin D3 content   700 IU/kg
Folic acid (vitamin B9) content   17 mg/kg
Taurine content   1800 mg/kg
Fat content   15%
Selenium content   0.29 mg/kg
Manganese content   58 mg/kg
Iron content   123 mg/kg
Phosphorus   0.95%
Pantothenic acid (vitamin B5) content   57.4 mg/kg
Magnesium content   0.07%
Crude fibres   5.4%
Biotin content   4120 μg/kg
Crude ash   7%
Vitamin B12 content   130 μg/kg
Copper content   15 mg/kg
Thiamine (vitamin B1) content   12.6 mg/kg
Vitamin E content   600 mg/kg
Calcium   1.1%
Choline chloride content (per 100 g)   300 mg
Niacin (vitamin B3) content   140.5 mg/kg
Vitamin A content   26000 IU/kg
Vitamin C content   300 mg/kg
Potassium content   0.7%
Sodium   0.6%
Riboflavin (vitamin B2) content   45.4 mg/kg
Iodine content   4 mg/kg
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
Cena spēkā pasūtot 07.10.26
Preču cenā neietilpst piegādes izmaksas
Informācija par piegādes izmaksām pieejama šeit
Nepalaid garām
Par kompāniju
SIA "PROLINE BALTIC"
Reģistrācijas numurs: 40103221784
Juridiska adrese: Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Veikala adrese:Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 20021400

Banka:
LV49HABA0551025509941
HABALV22, AS Swedbank

LV28RIKO0002013301531
RIKOLV2X, AS Luminor Banka
Darba laiks
Pirm - Piek: 9.00-18.00
Sestdiena,Svētdiena: Slēgts
partneri
Salidzini.lv logotipsRokas pulksteņi, Galda spēles, Apgaismojums, Lego, In-Ear Austiņas, Pulētāji, Samsung, Ceļojumu somas
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Ceno.lv priceinfo.lv