Piegāde
Apmaksa
Garantija
Kontaktinformācija
Profils

ROYAL CANIN BHN Golden Retriever dry dog food - 12kg

€ 61.97
Ātrāk saņemt: Rīt līdz 18:00 — Saņemt veikalā Rigā; piegāde no 2.49 €
Preču saņemšanas veids un laiks
Saņemt veikalā Rigā
Rīt līdz 18:00
0.00
Venipak pakomāts / Pickup punkts
09 - 11 Oktobris
2.49
Unisend pakomāti
12 - 14 Oktobris
2.49
Omniva
09 - 11 Oktobris
2.99
Latvijas Pasts pakomāti un pasta nodaļas
12 - 14 Oktobris
3.49
DPD
09 - 11 Oktobris
4.49
Unisend kurjera piegāde
12 - 14 Oktobris
8.49
Piegāde ar kurjeru Rīgā
09 - 11 Oktobris
9.99
Venipak kurjers
09 - 11 Oktobris
10.99
Express Pasts kurjera piegāde Latvijā
12 - 14 Oktobris
14.49
Veikala kods   548592
Ražotaja kods  
EAN   3182550743440

Features
Weight12 kg
Pet specific needsHeart, Tendency to be overweight, Skin and coat
Pet life stageAdult
Includes vitaminsVitamin B9 (folic acid), Vitamin A, Vitamin C, Vitamin B3, Vitamin B6, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B12, Vitamin B5, Vitamin B2, Vitamin E
Dog breedGolden Retriever
Nutrition facts
Selenium content0.18 mg/kg
Vitamin E content800 mg/kg
Copper content15 mg/kg
Vitamin B12 content0.14 μg/kg
Vitamin C content300 mg/kg
Vitamin D3 content800 IU/kg
Niacin (vitamin B3) content490 mg/kg
Taurine content2900 mg/kg
Fat content13%
Phosphorus0.72%
Potassium content0.7%
Vitamin A content33000 IU/kg
Protein25%
Calcium0.85%
Iodine content2.8 mg/kg
Thiamine (vitamin B1) content27.4 mg/kg
L-carnitine content820 mg/kg
Manganese content69 mg/kg
Sodium0.4%
Pantothenic acid (vitamin B5) content147.1 mg/kg
Zinc content240 mg/kg
Crude fibres3.7%
Vitamin B6 content76.8 mg/kg
Folic acid (vitamin B9) content13.8 mg/kg
Magnesium content0.08%
Biotin content3120 μg/kg
Iron content188 mg/kg
Riboflavin (vitamin B2) content49.4 mg/kg
Crude ash6.1%


Specifikācijas
Weight12 kg
Dog breedGolden Retriever
Pet specific needsNo specific needs
Package typeSack
CategoryFor dog
Weight range10 kg - 15,9 kg
Main flavorPoultry
Size of breedLarge breed 25 - 45 kg
Age of the petAdult
Sugar freeNo data available
SeriesROYAL CANIN Breed Health Nutrition
Gluten freeNo
Soy freeN
No artificial coloursNo data available
Pet breedGolden Retriever
Dosage formSolid
Product categoryDry food
Papildu preces dati (22)
Kategorija   For dog
Garantija   B000M
Svars   12000 g
Tilpuma svars   5832 g
Garums   150 mm
Platums   540 mm
Augstums   360 mm
Derīguma termiņš   2027-01-27
Visi tehniskie parametri

Features

Weight   12 kg
Dog breed   Golden Retriever
Pet specific needs   No specific needs
Package type   Sack
Category   For dog
Weight range   10 kg - 15,9 kg
Main flavor   Poultry
Size of breed   Large breed 25 - 45 kg
Age of the pet   Adult
Sugar free   No data available
Series   ROYAL CANIN Breed Health Nutrition
Gluten free   No
Soy free   N
No artificial colours   No data available
Pet breed   Golden Retriever
Dosage form   Solid
Product category   Dry food

Safety warning

Warnings   Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight.

Nutrition facts

Fat content   13%
Crude ash   6.3%
Crude fibres   3.7%
Protein   25%
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
Cena spēkā pasūtot 07.10.26
Preču cenā neietilpst piegādes izmaksas
Informācija par piegādes izmaksām pieejama šeit
Nepalaid garām
Par kompāniju
SIA "PROLINE BALTIC"
Reģistrācijas numurs: 40103221784
Juridiska adrese: Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Veikala adrese:Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 20021400

Banka:
LV49HABA0551025509941
HABALV22, AS Swedbank

LV28RIKO0002013301531
RIKOLV2X, AS Luminor Banka
Darba laiks
Pirm - Piek: 9.00-18.00
Sestdiena,Svētdiena: Slēgts
partneri
Salidzini.lv logotipsRokas pulksteņi, Galda spēles, Apgaismojums, Lego, In-Ear Austiņas, Pulētāji, Samsung, Ceļojumu somas
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Ceno.lv priceinfo.lv