Piegāde
Apmaksa
Garantija
Kontaktinformācija
Profils

ROYAL CANIN Shih Tzu Adult - dry dog food - 1,5 kg

€ 14.97
Ātrāk saņemt: Rīt līdz 18:00 — Saņemt veikalā Rigā; piegāde no 2.49 €
Preču saņemšanas veids un laiks
Saņemt veikalā Rigā
Rīt līdz 18:00
0.00
Venipak pakomāts / Pickup punkts
09 - 11 Oktobris
2.49
Unisend pakomāti
12 - 14 Oktobris
2.49
Omniva
09 - 11 Oktobris
2.99
Latvijas Pasts pakomāti un pasta nodaļas
12 - 14 Oktobris
3.49
DPD
09 - 11 Oktobris
4.49
Venipak kurjers
09 - 11 Oktobris
5.99
Unisend kurjera piegāde
12 - 14 Oktobris
5.99
Piegāde ar kurjeru Rīgā
09 - 11 Oktobris
9.99
Express Pasts kurjera piegāde Latvijā
12 - 14 Oktobris
14.49
Veikala kods   548691
Ražotaja kods  
EAN   3182550743228

Features
Dog breedShih Tzu
Health effectsDental care, Skin & coat
Weight1.5 kg
Antioxidants includedY
Breed sizeMini (5 - 10kg)
Includes vitaminsVitamin A, Vitamin B9 (folic acid), Vitamin B6, Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B3, Vitamin B12, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B5, Vitamin B2, Vitamin E
Pet life stageAdult
Nutrition facts
Niacin (vitamin B3) content482.9 mg/kg
Crude ash5.6%
Phosphorus0.6%
Vitamin C content300 mg/kg
Sodium0.3%
L-carnitine content100 mg/kg
Thiamine (vitamin B1) content27 mg/kg
Riboflavin (vitamin B2) content48.6 mg/kg
Vitamin E content600 mg/kg
Vitamin B12 content130 μg/kg
Fat content20%
Potassium content0.7%
Calcium0.82%
Taurine content0.2 mg/kg
Vitamin D3 content800 IU/kg
Folic acid (vitamin B9) content13.6 mg/kg
Crude fibres3%
Protein24%
Pantothenic acid (vitamin B5) content145.2 mg/kg
Selenium content0.29 mg/kg
Vitamin B6 content75.8 mg/kg
Magnesium content0.05%
Metabolisable Energy (ME)4008 kcal/kg
Iodine content5.8 mg/kg
Copper content15 mg/kg
Iron content193 mg/kg
Manganese content81 mg/kg
Vitamin A content31000 IU/kg
Zinc content238 mg/kg
Biotin content3070 μg/kg


Specifikācijas
Health effectsGeneral health
Animal type(s)Dog
Pet food flavorRice, Poultry
Pet specific needsNo specific needs
Preservative freeNo data available
Sugar freeNo data available
Weight1.5 kg
Dosage formSolid
Package typeSack
Gluten freeYes
Pet life stageMature
Lactose freeYes
Breed sizeSmall (2-10 kg)
Dog breedShih Tzu
Soy freeN
Product categoryDry food
Additional featuresGeneral health
Age of the petAdult
SeriesROYAL CANIN Breed Health Nutrition
No artificial coloursNo data available
Main flavorChicken
Weight range1 kg - 1,9 kg
CategoryFor dog
Pet breedShih Tzu
Size of breedSmall breed 5 - 10 kg
Papildu preces dati (31)
Kategorija   For dog
Garantija   B000M
Svars   1530 g
Tilpuma svars   1212 g
Garums   110 mm
Platums   190 mm
Augstums   290 mm
Derīguma termiņš   2027-12-01
Visi tehniskie parametri

Features

Health effects   General health
Animal type(s)   Dog
Pet food flavor   Rice, Poultry
Pet specific needs   No specific needs
Preservative free   No data available
Sugar free   No data available
Weight   1.5 kg
Dosage form   Solid
Package type   Sack
Gluten free   Yes
Pet life stage   Mature
Lactose free   Yes
Breed size   Small (2-10 kg)
Dog breed   Shih Tzu
Soy free   N
Product category   Dry food
Additional features   General health
Age of the pet   Adult
Series   ROYAL CANIN Breed Health Nutrition
No artificial colours   No data available
Main flavor   Chicken
Weight range   1 kg - 1,9 kg
Category   For dog
Pet breed   Shih Tzu
Size of breed   Small breed 5 - 10 kg

Safety warning

Warnings   Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging.

Nutrition facts

Protein   24%
Fat content   20%
Crude fibres   3%
Crude ash   5.8%
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
Cena spēkā pasūtot 07.10.26
Preču cenā neietilpst piegādes izmaksas
Informācija par piegādes izmaksām pieejama šeit
Nepalaid garām
Par kompāniju
SIA "PROLINE BALTIC"
Reģistrācijas numurs: 40103221784
Juridiska adrese: Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Veikala adrese:Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 20021400

Banka:
LV49HABA0551025509941
HABALV22, AS Swedbank

LV28RIKO0002013301531
RIKOLV2X, AS Luminor Banka
Darba laiks
Pirm - Piek: 9.00-18.00
Sestdiena,Svētdiena: Slēgts
partneri
Salidzini.lv logotipsRokas pulksteņi, Galda spēles, Apgaismojums, Lego, In-Ear Austiņas, Pulētāji, Samsung, Ceļojumu somas
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Ceno.lv priceinfo.lv