Piegāde
Apmaksa
Garantija
Kontaktinformācija
Profils

EUKANUBA Breed Specific Cocker Spaniel Adult - dry dog food - 7,5kg

€ 24.97
Ātrāk saņemt: Rīt līdz 18:00 — Saņemt veikalā Rigā; piegāde no 2.49 €
Preču saņemšanas veids un laiks
Saņemt veikalā Rigā
Rīt līdz 18:00
0.00
Venipak pakomāts / Pickup punkts
09 - 11 Oktobris
2.49
Unisend pakomāti
12 - 14 Oktobris
2.49
Omniva
09 - 11 Oktobris
2.99
Latvijas Pasts pakomāti un pasta nodaļas
12 - 14 Oktobris
3.49
DPD
09 - 11 Oktobris
4.49
Unisend kurjera piegāde
12 - 14 Oktobris
6.99
Venipak kurjers
09 - 11 Oktobris
7.99
Piegāde ar kurjeru Rīgā
09 - 11 Oktobris
9.99
Express Pasts kurjera piegāde Latvijā
12 - 14 Oktobris
14.49
Veikala kods   548719
Ražotaja kods  
EAN   8710255120294

Features
Pet food compositionDried Chicken And Turkey (29%, A Natural Source Of Taurine, Glucosamine And Chondroitin Sulphate), Maize, Wheat, Animal Fat, Sorghum, Barley, Dried Beet Pulp (2.9%), Hydrolysed Animal Proteins, Dried Whole Egg, Potassium Chloride, Sodium Chloride, Fish Oil, Sodium Hexametaphosphate, Calcium Carbonate, Fructooligosaccharides (0.38%), Linseed
Includes vitaminsVitamin A, Vitamin D3, Vitamin E
Breed sizeMedium (11 - 25kg)
Pet food flavorChicken
Pet life stageAdult
Weight7.5 kg
Dog breedCocker Spaniel
Health effectsCardiac, General health, Skin & coat
Nutrition facts
Vitamin E content252 mg/kg
Protein27%
Iron content799 mg/kg
Copper content60 mg/kg
Calcium1.35%
Fat content12%
Vitamin A content45375 IU/kg
Phosphorus1%
Crude ash7.4%
Zinc content278 mg/kg
Vitamin D3 content1506 IU/kg
Potassium content4.4%
L-carnitine content48.2 mg/kg
Crude fibres2.6%


Specifikācijas
Pet specific needsNo specific needs, Vitality
Soy freeYes
Dog breedCocker Spaniel
Gluten freeNo
Sugar freeYes
Weight7.5 kg
Dosage formSolid
Package typeSack
Main flavorPoultry
No artificial coloursYes
Additional featuresGeneral health
Weight range5 kg - 9,9 kg
Product categoryDry food
Size of breedMedium breed 10 - 25 kg
SeriesEUKANUBA Breed Specific
Age of the petAdult
CategoryFor dog
Veterinary classificationComplete feed
Papildu preces dati (23)
Kategorija   For dog
Garantija   B000M
Svars   7689 g
Tilpuma svars   3192 g
Garums   100 mm
Platums   380 mm
Augstums   420 mm
Derīguma termiņš   2027-10-15
Visi tehniskie parametri

Features

Pet specific needs   No specific needs, Vitality
Soy free   Yes
Dog breed   Cocker Spaniel
Gluten free   No
Sugar free   Yes
Weight   7.5 kg
Dosage form   Solid
Package type   Sack
Main flavor   Poultry
No artificial colours   Yes
Additional features   General health
Weight range   5 kg - 9,9 kg
Product category   Dry food
Size of breed   Medium breed 10 - 25 kg
Series   EUKANUBA Breed Specific
Age of the pet   Adult
Category   For dog
Veterinary classification   Complete feed

Safety warning

Warnings   Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food.

Nutrition facts

Crude ash   6.9%
Protein   27%
Crude fibres   2.1%
Fat content   12%
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
Cena spēkā pasūtot 07.10.26
Preču cenā neietilpst piegādes izmaksas
Informācija par piegādes izmaksām pieejama šeit
Nepalaid garām
Par kompāniju
SIA "PROLINE BALTIC"
Reģistrācijas numurs: 40103221784
Juridiska adrese: Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Veikala adrese:Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 20021400

Banka:
LV49HABA0551025509941
HABALV22, AS Swedbank

LV28RIKO0002013301531
RIKOLV2X, AS Luminor Banka
Darba laiks
Pirm - Piek: 9.00-18.00
Sestdiena,Svētdiena: Slēgts
partneri
Salidzini.lv logotipsRokas pulksteņi, Galda spēles, Apgaismojums, Lego, In-Ear Austiņas, Pulētāji, Samsung, Ceļojumu somas
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Ceno.lv priceinfo.lv