Piegāde
Apmaksa
Garantija
Kontaktinformācija
Profils

ROYAL CANIN Persian Adult - dry cat food - 2kg

€ 28.49
Ātrāk saņemt: 15 - 17 Oktobris — Saņemt veikalā Rigā; piegāde no 2.49 €
Preču saņemšanas veids un laiks
Saņemt veikalā Rigā
15 - 17 Oktobris
0.00
Venipak pakomāts / Pickup punkts
16 - 18 Oktobris
2.49
Unisend pakomāti
19 - 21 Oktobris
2.49
Omniva
16 - 18 Oktobris
2.99
Latvijas Pasts pakomāti un pasta nodaļas
19 - 21 Oktobris
3.49
DPD
16 - 18 Oktobris
4.49
Venipak kurjers
16 - 18 Oktobris
6.49
Unisend kurjera piegāde
19 - 21 Oktobris
6.49
Piegāde ar kurjeru Rīgā
16 - 18 Oktobris
9.99
Express Pasts kurjera piegāde Latvijā
19 - 21 Oktobris
14.49
Veikala kods   548747
Ražotaja kods  
EAN   3182550702614

Features
Pet life stageAdult
Weight2 kg
Pet food flavorPoultry
Includes vitaminsVitamin D3, Vitamin A
Packaging content
Quantity1
Nutrition facts
Crude ash7.4%
Vitamin D3 content800 IU/kg
Fat content22%
Vitamin A content31000 IU/kg
Protein30%
Crude fibres4.7%


Specifikācijas
Soy freeN
Dosage formSolid
Age of the petAdult
Additional featuresHairball control, Hair and skin
Product categoryDry food
Main flavorPoultry
Weight range2 kg - 4,9 kg
Package typeSack
Cat breedPersian
Gluten freeNo
Pet specific needsSkin and coat, Elimination of hair balls
Sugar freeYes
CategoryFor cat
Weight2 kg
SeriesROYAL CANIN Feline Breed Nutrition
No artificial coloursYes
Veterinary classificationComplete feed
Papildu preces dati (22)
Kategorija   For cat
Garantija   B000M
Svars   2010 g
Tilpuma svars   1226 g
Garums   315 mm
Platums   95 mm
Augstums   205 mm
Derīguma termiņš   2027-10-01
Visi tehniskie parametri

Features

Soy free   N
Dosage form   Solid
Age of the pet   Adult
Additional features   Hairball control, Hair and skin
Product category   Dry food
Main flavor   Poultry
Weight range   2 kg - 4,9 kg
Package type   Sack
Cat breed   Persian
Gluten free   No
Pet specific needs   Skin and coat, Elimination of hair balls
Sugar free   Yes
Category   For cat
Weight   2 kg
Series   ROYAL CANIN Feline Breed Nutrition
No artificial colours   Yes
Veterinary classification   Complete feed

Safety warning

Warnings   Always keep the product in a sealed container., Keep out of the reach of children., Do not allow children or other animals to eat the product., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place.

Nutrition facts

Protein   30%
Crude ash   7.4%
Crude fibres   4.7%
Fat content   22%
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
Cena spēkā pasūtot 13.10.26
Preču cenā neietilpst piegādes izmaksas
Informācija par piegādes izmaksām pieejama šeit
Nepalaid garām
Par kompāniju
SIA "PROLINE BALTIC"
Reģistrācijas numurs: 40103221784
Juridiska adrese: Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Veikala adrese:Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 20021400

Banka:
LV49HABA0551025509941
HABALV22, AS Swedbank

LV28RIKO0002013301531
RIKOLV2X, AS Luminor Banka
Darba laiks
Pirm - Piek: 9.00-18.00
Sestdiena,Svētdiena: Slēgts
partneri
Salidzini.lv logotipsRokas pulksteņi, Galda spēles, Apgaismojums, Lego, In-Ear Austiņas, Pulētāji, Samsung, Ceļojumu somas
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Ceno.lv priceinfo.lv