Piegāde
Apmaksa
Garantija
Kontaktinformācija
Profils

EUKANUBA Veterinary Diets Joint Mobility - dry dog food - 12kg

€ 41.49
Ātrāk saņemt: Rīt līdz 18:00 — Saņemt veikalā Rigā; piegāde no 2.49 €
Preču saņemšanas veids un laiks
Saņemt veikalā Rigā
Rīt līdz 18:00
0.00
Venipak pakomāts / Pickup punkts
09 - 11 Oktobris
2.49
Unisend pakomāti
12 - 14 Oktobris
2.49
Omniva
09 - 11 Oktobris
2.99
Latvijas Pasts pakomāti un pasta nodaļas
12 - 14 Oktobris
3.49
DPD
09 - 11 Oktobris
4.49
Unisend kurjera piegāde
12 - 14 Oktobris
8.49
Piegāde ar kurjeru Rīgā
09 - 11 Oktobris
9.99
Venipak kurjers
09 - 11 Oktobris
10.99
Express Pasts kurjera piegāde Latvijā
12 - 14 Oktobris
14.49
Veikala kods   548800
Ražotaja kods  
EAN   8710255129754

Features
Pet food flavorChicken
Weight12 kg
Health effectsHip & joint
Dog breedAny breed
Breed sizeGiant (> 45kg), Maxi (26 - 44kg), Medium (11 - 25kg)
Pet life stageAdult
Includes vitaminsVitamin A, Vitamin D3, Vitamin E
Nutrition facts
Protein27%
Calcium1.15%
Crude fibres2.7%
Fat content11%
Crude ash7.1%
Iron content220 mg/kg
Phosphorus0.95%
Zinc content184 mg/kg
Copper content14 mg/kg


Specifikācijas
Veterinary classificationComplete feed
CategoryFor dog
Age of the petAdult
Package typeSack
Soy freeYes
Size of breedSuitable for all breeds
Weight12 kg
Dog breedAny breed
Dosage formSolid
No artificial coloursYes
SeriesEUKANUBA Veterinary Diets
Pet specific needsProtection of joints, Osteoarthritis, Tendency to be overweight
Product categoryDry food
Additional featuresJoint support
Gluten freeNo
Sugar freeYes
Main flavorPoultry
Weight range10 kg - 15,9 kg
Papildu preces dati (23)
Kategorija   For dog
Garantija   B000M
Svars   13000 g
Tilpuma svars   4884 g
Garums   550 mm
Platums   120 mm
Augstums   370 mm
Derīguma termiņš   2027-11-06
Visi tehniskie parametri

Features

Veterinary classification   Complete feed
Category   For dog
Age of the pet   Adult
Package type   Sack
Soy free   Yes
Size of breed   Suitable for all breeds
Weight   12 kg
Dog breed   Any breed
Dosage form   Solid
No artificial colours   Yes
Series   EUKANUBA Veterinary Diets
Pet specific needs   Protection of joints, Osteoarthritis, Tendency to be overweight
Product category   Dry food
Additional features   Joint support
Gluten free   No
Sugar free   Yes
Main flavor   Poultry
Weight range   10 kg - 15,9 kg

Safety warning

Warnings   Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight.

Nutrition facts

Crude ash   7.1%
Fat content   11%
Crude fibres   2.7%
Protein   27%
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
Cena spēkā pasūtot 07.10.26
Preču cenā neietilpst piegādes izmaksas
Informācija par piegādes izmaksām pieejama šeit
Nepalaid garām
Par kompāniju
SIA "PROLINE BALTIC"
Reģistrācijas numurs: 40103221784
Juridiska adrese: Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Veikala adrese:Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 20021400

Banka:
LV49HABA0551025509941
HABALV22, AS Swedbank

LV28RIKO0002013301531
RIKOLV2X, AS Luminor Banka
Darba laiks
Pirm - Piek: 9.00-18.00
Sestdiena,Svētdiena: Slēgts
partneri
Salidzini.lv logotipsRokas pulksteņi, Galda spēles, Apgaismojums, Lego, In-Ear Austiņas, Pulētāji, Samsung, Ceļojumu somas
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Ceno.lv priceinfo.lv