Piegāde
Apmaksa
Garantija
Kontaktinformācija
Profils

bosch Tiernahrung 4015598009225 dogs dry food 2.5 kg Adult Duck, Potato

€ 16.49
Ātrāk saņemt: Rīt līdz 18:00 — Saņemt veikalā Rigā; piegāde no 2.49 €
Palikuši tikai 2 gab.
Preču saņemšanas veids un laiks
Saņemt veikalā Rigā
Rīt līdz 18:00
0.00
Venipak pakomāts / Pickup punkts
09 - 11 Oktobris
2.49
Unisend pakomāti
12 - 14 Oktobris
2.49
Omniva
09 - 11 Oktobris
2.99
Latvijas Pasts pakomāti un pasta nodaļas
12 - 14 Oktobris
3.49
DPD
09 - 11 Oktobris
4.49
Venipak kurjers
09 - 11 Oktobris
6.49
Unisend kurjera piegāde
12 - 14 Oktobris
6.49
Piegāde ar kurjeru Rīgā
09 - 11 Oktobris
9.99
Express Pasts kurjera piegāde Latvijā
12 - 14 Oktobris
14.49
Veikala kods   548809
Ražotaja kods  
EAN   4015598009225

Features
Breed sizeMaxi (26 - 44kg), Mini (5 - 10kg), Medium (11 - 25kg), Giant (> 45kg)
Weight2.5 kg
Includes vitaminsVitamin D3, Vitamin A, Vitamin E
Pet life stageAdult
Pet food flavorDuck, Potato
Pet specific needsSkin and coat
Pet genderAny gender
Nutrition facts
Sodium0.2%
Vitamin E content70 mg/kg
Vitamin D3 content1200 IU/kg
Copper content20 mg/kg
Calcium1.2%
Crude fibres2.5%
Magnesium content0.05%
Manganese content16 mg/kg
Phosphorus0.8%
Iodine content2 mg/kg
Selenium content0.25 mg/kg
Crude ash5.9%
Protein21%
Vitamin A content12000 IU/kg
Fat content14%
Zinc content25 mg/kg


Specifikācijas
Pet specific needsSensitive stomach
Pet life stageMature
Package typeSack
Pet food flavorPotato, Duck
Weight2.5 kg
Antioxidants includedYes
Includes vitaminsVitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B2, Vitamin E, Vitamin A, Vitamin C, Vitamin B3, Vitamin B12
Grain freeYes
Age of the petAdult
Additional featuresGrain-free, Food hypersensitivity, Chicken-free
CategoryFor dog
Main flavorDuck
Product categoryDry food
Weight range2 kg - 4,9 kg
Size of breedSuitable for all breeds
Papildu preces dati (36)
Kategorija   For dog
Garantija   B000M
Svars   2540 g
Tilpuma svars   1125 g
Garums   100 mm
Platums   225 mm
Augstums   250 mm
Derīguma termiņš   2027-11-01
Visi tehniskie parametri

Features

Pet specific needs   Sensitive stomach
Pet life stage   Mature
Package type   Sack
Pet food flavor   Potato, Duck
Weight   2.5 kg
Antioxidants included   Yes
Includes vitamins   Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B2, Vitamin E, Vitamin A, Vitamin C, Vitamin B3, Vitamin B12
Grain free   Yes
Age of the pet   Adult
Additional features   Grain-free, Food hypersensitivity, Chicken-free
Category   For dog
Main flavor   Duck
Product category   Dry food
Weight range   2 kg - 4,9 kg
Size of breed   Suitable for all breeds

Safety warning

Warnings   Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food.

Nutrition facts

Thiamine (vitamin B1) content   10 mg/kg
Crude ash   5.9%
Vitamin C content   80 mg/kg
Potassium content   0.6%
Fat content   17%
Vitamin E content   70 mg/kg
Niacin (vitamin B3) content   40 mg/kg
Biotin content   350 μg/kg
Calcium   1.2%
Protein   21%
Sodium   0.2%
Magnesium content   0.05%
Moisture content   19%
Crude fibres   2.5%
Phosphorus   0.8%
Vitamin B12 content   40 μg/kg
Vitamin D3 content   1200 IU/kg
Riboflavin (vitamin B2) content   10 mg/kg
Vitamin A content   12000 IU/kg
Choline chloride content   1350 mg/kg
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
Cena spēkā pasūtot 07.10.26
Preču cenā neietilpst piegādes izmaksas
Informācija par piegādes izmaksām pieejama šeit
Nepalaid garām
Par kompāniju
SIA "PROLINE BALTIC"
Reģistrācijas numurs: 40103221784
Juridiska adrese: Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Veikala adrese:Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 20021400

Banka:
LV49HABA0551025509941
HABALV22, AS Swedbank

LV28RIKO0002013301531
RIKOLV2X, AS Luminor Banka
Darba laiks
Pirm - Piek: 9.00-18.00
Sestdiena,Svētdiena: Slēgts
partneri
Salidzini.lv logotipsRokas pulksteņi, Galda spēles, Apgaismojums, Lego, In-Ear Austiņas, Pulētāji, Samsung, Ceļojumu somas
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Ceno.lv priceinfo.lv