Piegāde
Apmaksa
Garantija
Kontaktinformācija
Profils

Lanberg CA-DPDP-10CC-0018-BK DisplayPort cable 1.8 m Black

€ 6.97
Ātrāk saņemt: 19 - 21 Oktobris — Saņemt veikalā Rigā; piegāde no 2.49 €
Preču saņemšanas veids un laiks
Saņemt veikalā Rigā
19 - 21 Oktobris
0.00
Venipak pakomāts / Pickup punkts
20 - 22 Oktobris
2.49
Unisend pakomāti
21 - 23 Oktobris
2.49
Omniva
20 - 22 Oktobris
2.99
Latvijas Pasts pakomāti un pasta nodaļas
21 - 23 Oktobris
3.49
DPD
20 - 22 Oktobris
4.49
Venipak kurjers
20 - 22 Oktobris
5.99
Unisend kurjera piegāde
21 - 23 Oktobris
5.99
Piegāde ar kurjeru Rīgā
20 - 22 Oktobris
9.99
Express Pasts kurjera piegāde Latvijā
21 - 23 Oktobris
14.49
Veikala kods   549629
Ražotaja kods   CA-DPDP-10CC-0018-BK
EAN   5901969413373

Features
DisplayPort version1.2
Connector 2 genderMale
Product colourBlack
Connector contacts platingSilver/Gold
Maximum resolution3840 x 2160 pixels
Connector 1 genderMale
Maximum refresh rate120 Hz
Data transfer rate17.28 Gbit/s
Cable length1.8 m
Jacket materialPlastic
AWG wire size32


Specifikācijas
Īpašības
Kabeļa garums: 1,8 m
Savienotājs 1: DisplayPort
Savienotājs 2: DisplayPort
Konektora 1 tips: Vīrišķais
Konektora 2 tips: Vīrišķais
Konektora kontaktu apvalks: Sudraba/Zelta
Maksimālā izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi
Produkta krāsa: Melns
DisplayPort versija: 1.2
Maksimālais atjauninājuma ātrums: 120 Hz
AWG vada izmērs: 32
Datu pārsūtīšanas ātrums: 17,28 Gbit/s
Jakas materiāls: Plastmasa
Sertifikācija: DPCP, HDCP, 12bpc, 36bpp
Papildu preces dati (14)
Kategorija   Cables and adapters
Garantija   G024M
Svars   100 g
Tilpuma svars   285 g
Garums   30 mm
Platums   190 mm
Augstums   250 mm
Plānotais daudzums   50
Plānotā pieejamība   2026-10-19
Visi tehniskie parametri

Features

Data transfer rate   17.28 Gbit/s
AWG wire size   32
Maximum resolution   3840 x 2160 pixels
Jacket material   Plastic
Connector 2 gender   Male
DisplayPort version   1.2
Connector 1 gender   Male
Connector 1   DisplayPort
Product colour   Black
Connector 2   DisplayPort
Maximum refresh rate   120 Hz
Connector contacts plating   Silver/Gold
Cable length   1.8 m
Certification   DPCP, HDCP, 12bpc, 36bpp
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
Cena spēkā pasūtot 15.10.26
Preču cenā neietilpst piegādes izmaksas
Informācija par piegādes izmaksām pieejama šeit
Nepalaid garām
Par kompāniju
SIA "PROLINE BALTIC"
Reģistrācijas numurs: 40103221784
Juridiska adrese: Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Veikala adrese:Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 20021400

Banka:
LV49HABA0551025509941
HABALV22, AS Swedbank

LV28RIKO0002013301531
RIKOLV2X, AS Luminor Banka
Darba laiks
Pirm - Piek: 9.00-18.00
Sestdiena,Svētdiena: Slēgts
partneri
Salidzini.lv logotipsRokas pulksteņi, Galda spēles, Apgaismojums, Lego, In-Ear Austiņas, Pulētāji, Samsung, Ceļojumu somas
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Ceno.lv priceinfo.lv