Piegāde
Apmaksa
Garantija
Kontaktinformācija
Profils

Lanberg CA-HDMI-11CC-0018-BK HDMI cable 1.8 m HDMI Type A (Standard) Black

€ 2.96
Ātrāk saņemt: Rīt līdz 18:00 — Saņemt veikalā Rigā; piegāde no 2.49 €
Preču saņemšanas veids un laiks
Saņemt veikalā Rigā
Rīt līdz 18:00
0.00
Venipak pakomāts / Pickup punkts
09 - 11 Oktobris
2.49
Unisend pakomāti
12 - 14 Oktobris
2.49
Omniva
09 - 11 Oktobris
2.99
Latvijas Pasts pakomāti un pasta nodaļas
12 - 14 Oktobris
3.49
DPD
09 - 11 Oktobris
4.49
Venipak kurjers
09 - 11 Oktobris
no 5.99
Unisend kurjera piegāde
12 - 14 Oktobris
no 5.99
Piegāde ar kurjeru Rīgā
09 - 11 Oktobris
9.99
Express Pasts kurjera piegāde Latvijā
12 - 14 Oktobris
no 14.49
Veikala kods   549711
Ražotaja kods   CA-HDMI-11CC-0018-BK
EAN   5901969418453

Lanberg CA-HDMI-11CC-0018-BK HDMI cable 1.8 m HDMI Type A (Standard) Black. Galvenās īpašības — produkta krāsa: Melns, kabeļa materiāls: Ar varu pārklāts tērauds (CCS), konektora 2 tips: Vīrišķais, awg vada izmērs: 30, datu pārsūtīšanas ātrums: 10,2 Gbit/s, konektora 2 formas standarts: Taisni. Ražotājs: Lanberg.


Specifikācijas
Cable materialCopper-clad steel (CCS)
Connector 2 genderMale
AWG wire size30
Data transfer rate10.2 Gbit/s
Connector 2 form factorStraight
Quantity per pack1 pc(s)
Cable length1.8 m
Cable jacket materialPlastic
Connector 2HDMI Type A (Standard)
Product colourBlack
Maximum refresh rate30 Hz
Supported graphics resolutions3840 x 2160
Connector contacts platingCopper
Connector 1 genderMale
HDMI version1.4
Connector 1HDMI Type A (Standard)
Connector 1 form factorStraight
Papildu preces dati (18)
Kategorija   Cables and adapters
Garantija   G024M
Svars   78 g
Tilpuma svars   160 g
Garums   250 mm
Platums   160 mm
Augstums   20 mm
Visi tehniskie parametri

Features

Cable material   Copper-clad steel (CCS)
Connector 2 gender   Male
AWG wire size   30
Data transfer rate   10.2 Gbit/s
Connector 2 form factor   Straight
Quantity per pack   1 pc(s)
Cable length   1.8 m
Cable jacket material   Plastic
Connector 2   HDMI Type A (Standard)
Product colour   Black
Maximum refresh rate   30 Hz
Supported graphics resolutions   3840 x 2160
Connector contacts plating   Copper
Connector 1 gender   Male
HDMI version   1.4
Connector 1   HDMI Type A (Standard)
Connector 1 form factor   Straight

Safety warning

Warnings   Store the cable away from heat sources.
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
Cena spēkā pasūtot 07.10.26
Preču cenā neietilpst piegādes izmaksas
Informācija par piegādes izmaksām pieejama šeit
Nepalaid garām
Par kompāniju
SIA "PROLINE BALTIC"
Reģistrācijas numurs: 40103221784
Juridiska adrese: Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Veikala adrese:Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 20021400

Banka:
LV49HABA0551025509941
HABALV22, AS Swedbank

LV28RIKO0002013301531
RIKOLV2X, AS Luminor Banka
Darba laiks
Pirm - Piek: 9.00-18.00
Sestdiena,Svētdiena: Slēgts
partneri
Salidzini.lv logotipsRokas pulksteņi, Galda spēles, Apgaismojums, Lego, In-Ear Austiņas, Pulētāji, Samsung, Ceļojumu somas
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Ceno.lv priceinfo.lv