Piegāde
Apmaksa
Garantija
Kontaktinformācija
Profils

Atteikuma tiesības


1. Iespējams izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā no brīža, kad esi ieguvis preces valdījumā, neminot atgriešanas iemeslu.

2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, informē pārdevēju pa tālruni + 371 29999069, vai e-pastā [email protected]

3. Atteikuma tiesības beigsies pēc 14 kalendārajām dienām, sākot no dienas, kad Tu esi ieguvis preci valdījumā. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinies vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa utt..

4. Ja Tu atteiksies no šī līguma SIA IT plus atmaksās visus no Jums saņemtos maksājumus par konkrēto distances līgumu. Izņemot summu, kas pārsniedz SIA IT plus piedāvātās standarta piegādes izmaksas. Atmaksa tiks veikta ne vēlāk, kā 14 dienu laikā, no brīža, kad SIA IT plus ir saņēmis no Jums preci un ir parliecinājies, kad prece nav bojāta.

5. Atgriežot preci 14 kalendāro dienu laikā, Tev ir jānodrošina oriģinālais preces iepakojums. Pretējā gadījumā varam atteikt preces  atgriešanu.

6. Atgriežot preci 14 kalendāro dienu laikā, nem vērā, kad atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Tev ir tiesības preci lietot tiktāl, ik tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, Tu esi atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punkts nosaka, ka patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

1. Preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikuma tiesību termiņā;

2. Prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai ja prece ir nepārprotami personalizēta 

3. Prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;

4. Patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (tādām precēm, kā el.zobu birste, epilators, el.bārdas skuveklis, bārdas/matu trimmeris, el.matu griežamā mašīna, matu taisnotāji, manikīra un pedīkīra piederumi, apakšveļa, zeķes un zeķubikses, smaržas, kosmētikas līdzekļus, ausīs ieliekamās audio austiņas, krūts piena sūknīšus, biotualetes, sadzīves ķīmijas produktus un citas tamlīdzīga rakstura preces,);

5. Prece tās īpašību dēļ pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām;

6. Patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu;

7. Līgums noslēgts par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā, ja digitālā satura piegāde ir uzsākta ar patērētāja iepriekš skaidri paustu piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu;

SVARĪGI Vēršam uzmanību, kad SIA IT plus, var vērsties tiesā ar prasības pieteikumu pret Patērētāju, ja apzināti tiks bojāta un atgriezta prece, lai segtu zaudējumus, kuri ir radušies Patērētāja rīcības rezultātā
 

Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.
 

Neaizmirsti pievienot pirkumu apliecinošu dokumentu un atteikuma veidlapu (atteikuma veidlapu var lejupielādēt šeit)!
 

Mēs darīsim visu, lai garantijas vai pretenziju izskatīšanas procedūra noritētu iespējami drīzā laikā un neradītu Tev liekus uztraukumus.
 

Dabas apstākļu radītie bojājumi netiek kompensēti.

Par kompāniju
SIA "PROLINE BALTIC"
Reģistrācijas numurs: 40103221784
Juridiska adrese: Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Veikala adrese:Elijas iela 21, Rīga, LV-1050

Banka:
LV49HABA0551025509941
HABALV22, AS Swedbank

LV28RIKO0002013301531
RIKOLV2X, AS DNB banka
Darba laiks
Pirm - Piek: 9.00-18.00
Sestdiena,Svētdiena: Slēgts
partneri
Ceno.lv