Piegāde
Apmaksa
Garantija
Kontaktinformācija
Profils

Piegāde

Piegāde uz veikalu, Rīga, Elijas iela 21, LV-1050
Piegāde uz veikalu tiek nodrošināra 1-3 darbadienu laikā, apmaksas veids - skaidra nauda, bankas karte, bankas pārskaitījums, līzings. Lai klientu konsultants varētu ar Jums sazināties un vienoties par preces saņemšanus laiku, noformējot pasūtījumu, obligāti pievieno sava tālruņa numuru.

Piegāde uz Omniva pakomātu.
Piegāde uz Omniva pakomātu tiek nodrošināta 1-3 darbadienu laikā no apmaksas brīža. Apmaksu var veikt tikai ar bankas pārskaitījumu. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev piemērotāko/tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsi pakomāta atvēršanas kodu. Pieļaujamais sūtījuma izmērs 41cm x 38cm x 64cm.


Piegāde uz DPD PickUp punktu
Piegāde uz DPD PickUp punktu tiek nodrošināta 1-3 darbadienu laikā no apmaksas brīža. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko PickUp punktu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsiet kad prece būs DPD PickUp punktā. Maksimāls garums vienai malai nedrīkst pārsniegt 100cm., maksimālais pakas svars 20kg.

Piegāde uz DPD Paku skapis pakomatiem.
Piegāde uz DPD Paku skapi tiek nodrošināta 1-3 darbadienu laikā no apmaksas brīža. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko DPD paku skapi. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsiet atvēršanas kodu. Pieļaujamais sūtījuma izmērs 38cm x 43cm x 60cm., maksimālais pakas svars 20kg.


Piegāde ar Latvijas pastu.
Piegāde ar Latvijas pastu tiek nodrošināta 1-3 darbadienu laikā no apmaksas brīža. Pēc tam, kad sūtījums būs nodots Latvijas pasts kurjeram, saņemsi paziņojumu ar SMS vai e-pasta. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no Nopirkt.lv rēķinu pa e-pastu).


Piegāde uz adresi ar kurjeru Rīgā.
Piegāde uz adresi ar kurjeru Rīga tiek nodrošināta 1-3 darbadienu laikā, apmaksas veids - skaidra nauda, bankas pārskaitījums, līzings. Lai kurjers varētu piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievieno sava tālruņa numuru. Ja nepieciešama preču uznešana/ienešana, tad tas ir papildus maksas pakalpojums. Ja kurjeram ir palīdzība no Jūsu puses, tad tas maksas 3€ par stāvu, ja nav palīdzības, tad kurjeram, brauks līdzi otrs cilvēks, un tad maksa būs 6€ par stāvu vienai precei.
 

UZMANĪBU! 
Pircēja pienākums saņemot preci pirms pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtēt preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē, vai nav redzami iepakojuma vai preces vizuāli defekti. Ja tiek atklāti defekti pircējam ir tiesības attiekties pieņemt preci un par minēto faktu nekavējoties informēt pārdevēju, lai varētu iespējams ātrākajā termiņā veikt bojātās preces nomaiņu.


Svarīgi!

Līzinga gadījumā dokumentus drīkst parakstīt tikai līzinga iesniedzējs. Lūdzu, sagatavo pases kopiju, ko iesniegt kurjeram vai Pasta nodaļā.

Piegādes izmaksas:
Piegāde uz veikalu, Elijas iela 21, LV-1050 - Bezmaksas
Piegāde uz Omniva pakomātu - sākot no 3,49€
Piegāde uz DPD PickUp punktu - sākot no 1.99€
Piegāde uz DPD Paku skapis pakomatiem - sākot no 1.99€
Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu - sākot no 7,99€
Piegāde uz adresi ar kurjeru Rīgā - sākot no 3,99€
* Piegādes maksa atkarīga no preces svara, izmēra, konstrukcijas. Precīzu piegādes cenu varēs redzēt noformējot pasūtījumu.

Par kompāniju
SIA "PROLINE BALTIC"
Reģistrācijas numurs: 40103221784
Juridiska adrese: Elijas iela 21, Rīga, LV-1050
Veikala adrese:Elijas iela 21, Rīga, LV-1050

Banka:
LV49HABA0551025509941
HABALV22, AS Swedbank

LV28RIKO0002013301531
RIKOLV2X, AS DNB banka
Darba laiks
Pirm - Piek: 9.00-18.00
Sestdiena,Svētdiena: Slēgts
partneri
Ceno.lv